Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Voutenay sur Cure

Voutenay sur Cure

Malá vesnice Voutenay sur Cure je situována v regionu Burgundsko, ve střední Francii. Najdete ji asi 40 km od Auxerre a jen13 km severo-západně od Avallon. Celá oblast, v níž Voutenay sur Cure leží, je proslulá svými vinicemi a pěstováním vína. Voutenay sur Cure je ideálním místem pro milovníky vína.

Tipy na výlety
Voutenay sur Cure má ideální polohu pro nejrůznější výlety a exkurze pro prozkoumání okolní krásné přírody a vinic.

Auxerre je malé městečko, které se rozkládá na březích řeky Yonne, takže je skvělým místem pro výpravy po burgundských vodních kanálech. Přes řeku uvidíte strmé střechy starého města a kostelů, kterými toto město proslulo.

Chablis je starobylá kamenná vesnice s nejsevernější bugundskou vinicí a také s jednou obrovskou zajímavostí – voňavým, suchým, bílým vínem světlé barvy, kterému tato vesnice propůjčila své jméno. Jsou zde výborné restaurace a hotely a několik statků se svými sklípky otevřenými k degustaci.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie