Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Usuge

St Usuge

Vesnice St Usuge se nachází na východě Francie, v regionu Burgundsko. St Usuge najdete asi 114 km jižně od Dijon, 28 km východně od Chalons sur Saone a jen 9 km severně od Louhans. St Usuge leží v krásné oblasti vinic, která nabízí návštěvníkům rozmanitou nádhernou přírodu, která stojí za vidění.

Návštěvníci by si určitě neměli nechat ujít unikátní výstavu o legendě cyklistického závodu Tour de France. Čekají je zde také muzea a doprovodné prohlídky města. V obci jsou k dispozici potraviny, řeznictví a pekařství.

V létě se mohou návštěvníci věnovat rajtování, rybaření a turistice. St Usuge je ideálním místem dovolené pro všechny milovníky přírody a turistiky, protože nabízí početné turistické okruhy.

Tip na výlet

Projížďka podél Côte-d´Or
Côte-d´Or je 48 km dlouhý pás země, ze kterého pochází nejuznávanější burgundská vína. Trasu s názvem Route des Grands Crus, vedoucí z Dijonu přes Beaune do Santenay, by měl absolvovat každý skutečný znalec vína. Silnice vás povedou přes anebo kolem významných měst, s krátkými zajížďkami do menších míst.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie