Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Beaulieu sur Dordogne

Beaulieu sur Dordogne

Městečko Beaulieu sur Dordogne se rozkládá na břehu řeky Dordogne v regionu Limousin. Obec se nachází 43 km od Brive-la-Gaillarde a asi 40 km od Rocamadour. Nejbližší dopravní spojení funguje z nádraží "Bretennoux-Biars" (6 km).

Městečko nabízí svým návštěvníkům především zajímavé pamětihodnosti, muzeum a také bohatou kulturní zábavu. Pořádají se zde četné koncerty a veškeré služby jsou k dispozici v místě. Starobylé kouzelné městečko si svou oblibu u milovníků historie získalo díky krásnému románskému kostelu a starému benediktinskému klášteru.

V létě se zde sportovní nadšenci určitě nudit nebudou. Pláž na pobřeží řeky Dordogne poskytuje možnost vyzkoušet si kánoe nebo rybaření. Pořádají se mimo jiné také doprovodné výlety nákladním člunem.

Návštěvníci se tu mohou také věnovat tenisu a turistice. Zdejší terén přímo vybízí k pořádání túr na horském kole. Městečko je skvělým výchozím bodem pro pořádání cyklistických výprav. Za prohlídku stojí geologická pozoruhodnost "Le Gouffre de Padirac" a středověké město Rocamadour; sestává z labyrintu úzkých, starým zdivem orámovaných ulic.

Francie patří k nejnavštěvovanějším zemím Evropy. Oplývá obrovským bohatstvím kulturních i přírodních památek a zajímavostí, dobrým vínem a skvělou kuchyní, sluncem i mořem, lákajícím ke koupání. Cyklistika je francouzským národním sportem a kolo je jeden z nejlepších způsobů, jak vše poznat.

Cyklistické putování různé náročnosti v regionu Limousin/Périgord, vás zaručeně nakazí francouzskou atmosférou. Zklidníte své životní tempo, budete pít víno, svačit sýr a olivy, hrát pétanque a mít za celý den jen jedinou povinnost: dorazit za světla ke skupině.

Zavítáte i do méně známých, ale o to příjemnějších měst a městeček a ochutnáte nejlepší vína Francie. Ze sedla kola budete obdivovat odvahu stavitelů středověkých hradů i gotických katedrál, pokocháte se malebností opevněných vesnic a při pohledu na prehistorické skalní malby v chladu jeskyní tiše žasnete nad citem pravěkých umělců.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie