Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Correze

Correze

Malé kouzelné město Correze se nachází ve středu Francie, v regionu Limousin.. Correze je situováno 20 km od Treignac, 30 km severo-východně od Tulle, 30 km jiho-východně od Egletons. Okolní krajina zahrnuje zajímavé osady s farmami v původním stylu se stupňovitými štíty, malými kamennými můstky a kamny na pečení chleba.

Correze nabízí řadu pamětihodností, okolní krajina obhajuje typickou vesnickou architekturu. Correze poskytuje množství sportovních aktivit, je zde i možnost koupání v jezeře. V Correze jsou veškeré služby k dispozici, mimo jiné je zde zajímavé muzeum.

Correze je vhodným místem pro rodinnou dovolenou. V létě se v Correze můžete koupat v bazénu, vyzkoušet kánoe, tenis, rajtování, rybaření (s povolením) či sportovní létání. V Correze je také jezero. Okolí Correze nabízí množství turistických cest a cest pro tůry na horském kole.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie