Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Collonges La Rouge

Collonges La Rouge

Vesnice Collonges La Rouge se nachází na jihu Francie, v regionu Limousin. Nachází v nadmořské výšce 500 m, pouhé 2 km severně od Meyssac, 10 km od Turenne a 25 km jiho-východně od Brive-la-Gaillarde. Collonges La Rouge je bývalé etapové místo poutníků ze St Jacques de Compostelle.

Věže z červeného pískovce jsou typické pro domy v Collonges-la-Rouge. Knížata z Turenne vybudovala tuto červenou vesnici i s jejími rozkošnými sídly, věžemi, vížkami, tržnicí a zámkem, které dohromady působí až bizarní stejnorodostí. Tympanon z bílého vápence na jinak červeném kostele z 11. – 12. století, je zajímavou výjimkou. Procházka po Rue Noire v nejstarší části města vám poskytne dobrou představu o městě jako celku.

Collonges La Rouge je kulturně zaměřené město, nabízející návštěvníkům řadu společensko-kulturních aktivit. Konají se zde četné koncerty, nejrůznější trhy, výstavy rukodělných uměleckých prací a také zahradní výstava. V Collonges La Rouge jsou k dispozici potraviny, restaurace, muzeum a množství pamětihodností.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie