Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Meyssac

Meyssac

Meyssac je malé město ležící v regionu Limousin na jihu Francie. Meyssac se nachází v nadmořské výšce 120 - 500 m a je vzdálen asi 80 km od Figeac, 27 km od Tulles a jen 16 km od Brive-la-Gaillarde.

V Meyssac jsou k dispozici veškeré služby, je zde i kino. V okolí Meyssac se návštěvníci mohou věnovat řadě vodních i jiných sportů. V létě se návštěvníci mohou věnovat vodním sportům na pláži (20 km od Meyssac, v Chasteaux), plachtění, rajtování (3 km od Meyssac) či kánoistice na jezeře Chasteaux. V Collonges (3 km od Meyssac) je k dispozici bazén a možnost zahrát si tenis.

Region Limousin nabízí návštěvníkům mnoho jezer, řek a potoků, které ocení zejména milovníci rybaření a vodních sportů. Východní část regionu nabízí návštěvníkům množství historických míst, sopečné kužely a celou řadu dalších zajímavostí. Jsou zde rozsáhlé chráněné přírodní parky, termální prameny a stavební památky. Oblast Limousin/Périgord je ideálním místem pro milovníky krásné přírody.

Kromě působivé církevní architektury se tento region může pochlubit nejkouzelnější venkovskou architekturou ve Francii. Terakotové tašky a vinnou révou zastíněné verandy předznamenávají vzdálený jih. Mnoho z těchto nádherných starobylých budov bylo zrestaurováno a slouží jako rekreační objekty.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie