Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Robert

St Robert

Malá středověká vesnice St Robert leží v regionu Limousin na jihu Francie. St Robert se nachází 65 km od Périgueux, 117 km od Tulle, 187 km od Bordeaux. St Robert je město známé svými noblesními domy a především jako místo historického setkání Vicomtes von Turenne a markýzy Marquis de Pompadour.

Při návštěvě St Robert poznáte atmosféru starých časů a historie. Ve městě jsou k dispozici veškeré služby, je zde muzeum a řada pamětihodností. Návštěvníci St Robert mohou objevovat sedm různých kopcovitých vyvýšenin až k Monte Auvergne.

V létě se návštěvníci St Robert mohou věnovat rybaření. Pro St Robert je také charakteristická honitba. Okolí St Robert je vhodné pro milovníky pěší turistiky, cykloturistiky a jízdy na horském kole. Nachází se zde téměř 40 km síť cyklistických cest a množství turistických stezek.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie