Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Luzillé

Luzillé

Malá klidná vesnice Luzillé se nachází v centru Francie, na východě regionu Val de Loire. Rozkládá se v krásné krajině, v oblasti proslulé pěstováním vína. Vesnička leží v nadmořské výšce 100 m, 50 km jižně od Blois, 115 km jižně od Orléans, 118 km severně od Poiters.

V Luzillé se mohou návštěvníci věnovat různým sportovním aktivitám, z nichž některé jsou poměrně neobvyklé, a mohou navštívit řadu pozoruhodných míst, která stojí za vidění. Návštěvníci Luzillé se mohou věnovat hraní tenisu, rybaření či létání v horkovzdušném balonu. Zajímavý je také Mini Racing Team.

V obci jsou k dispozici potraviny, pekařství, restaurace a řada pamětihodností. Za pozornost stojí například pozoruhodné mlýny, zámky a rybníky v Brosse (2 km). V okolí Luzillé je mnoho turistických cest, které lákají k vycházkám. V Chémillé sur Indrois (15 km od obce) je možnost koupání a pedalo.

Region Val de Loire se nachází v půvabné krajině Loire, v srdci Francie. Návštěvníkům nabízí mírné podnebí, množství krásných hradů a zámků se skvostnými zahradami a parky tvořenými ve francouzském stylu. Val de Loire patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším místům ve Francii a je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

Tip na výlet
Největší chloubou údolí Loiry – nadávno zařazeného na seznam památek světového kulturního dědictví UNESCO – jsou velkolepé zámky, které zdobí břehy řeky Loiry i jejích přítoků.

Město Blois je díky své poloze na kopcích tyčících se nad Loirou vynikající turistickou základnou pro výpravy jak po proudu, tak proti proudu řeky. Městečku Blois vévodí jeho úžasný zámek Château de Blois, který by neměl uniknout pozornosti návštěvníků zdejší oblasti.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie