Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Germain sur Vienne

St Germain sur Vienne

Vesnice St Germain sur Vienne se nachází v regionu Val de Loire, v srdci Francie. Leží na břehu řeky, 58 km od Tours, 33 km od Azay le Rideau, 12 km od Saumur a jen 15 km od Chinon. Návštěvníci se zde mohou věnovat rybaření. Asi 5 km od vesnice jsou pro návštěvníky k dispozici tenisové kurty.

Germain sur Vienne má výhodnou dopravní polohu a je ideálním výchozím bodem pro nejrůznější výlety do okolí. Místo se bude líbit všem milovníkům přírody a turistiky, protože okolí St Germain sur Vienne nabízí řadu zajímavých turistických cest.

Tipy na výlety
Starobylé městečko Chinon má kostely St. Mexme, sv. Maurice a sv. Štěpána, většinou ve slohu gotickém. Zajímavé jsou rozsáhlé zříceniny starého zámku z XI. až XV. stol., v jehož věži se dosud uchoval žalář posledního velmistra řádu templářského Jakuba Bernharda z Molay. V chinonském zámku zemřel r. 1189 anglický král Jindřich II., jenž se zde rovněž jako Richard Lví Srdce se zálibou zdržoval. Zde se také setkal poprvé král francouzský Karel VII. s Pannou Orléanskou (Johankou z Arcu).

Historické město Tours se nachází v regionu Val de Loire. Na své si v Tours přijdou zejména milovníci pěší turistiky a cykloturistiky. Za vidění zde stojí mimo jiné muzeum Museum Saint-Martin. Tours je ideální výchozí bod pro prohlídky nádherných proslulých zámků na Loiře.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie