Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Deauville - informace o obci

Proslulé letovisko Deauville se nachází na severo-západě Francie, v regionu Normandie. Deauville je známé mimo jiné díky svému termálnímu koupališti a pořádání festivalů. Deauville a okolí nabízí řadu sportovních aktivit.

Pobřeží plné písečných pláží a elegantních letovisek západně od města Honfleur, známé též jako „květinové pobřeží, bylo v 19. století velmi preferováno umělci a spisovateli. Přepychové město Deauville vybudoval spolu se zdejší dostihovou dráhou v 19. století jeden z Napoleonových vévodů. Následovalo kasino se slavnou promenádou Les Planche. Deauville se může pochlubit extravagantními vilami a velmi luxusními hotely.

V Deauville je písečná pláž s mírným sklonem, což je vhodné pro děti. Krásné dlouhé písčité pláže, chuť volnosti a svobody, krása normandského venkova a sentiment. Toto vše vám pomáhá odhalit kouzlo Normandie. Všechny krásy přímořských lázní na břehu plného květů a historie máte na dosah, stačí je jen plně vychutnat.

Nejpozoruhodnějším rysem normandské krajiny je její úžasná rozmanitost. Skalnaté majestátní pobřeží pomalu ustupuje zlatým plážím, kulturní a normandské riviéře, jejímž centrem jsou městečka Deauville a Trouville-sur-Mer. Normandie je oblast výrobců sýra, palíren kalvádosu a malých restaurací, kde můžete velmi dobře a beze spěchu poobědvat.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie