Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Chauvé

Chauvé

Vesničku Chauvé najdete v regionu Pays de la Loire na západě Francie. Malá vesnice je situována asi 9 km severo-východně od městečka Pornic, 30 km jiho-východně od la Baule a 36 km jiho-západně od Nantes. Krásy okolní krajiny ocení určitě milovníci pěší turistiky. Chauvé je skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí a prozkoumávání zdejší oblasti.

Tipy na výlety
Departement Pays de la Loire začíná na západ od Tours a patří k němu Angers, Le Mans, hlavní město Nantes a Vendée na jihu. Loira vtéká do moře hned za Nantes, významným městem u jejího ústí. Nantes, v dnešní době jedno z nejoblíbenějších měst k bydlení ve Francii, prochází renovací. V Palais Dobrée z 19. Staoletí, postaveném v novogotickém slohu, se nachází rozsáhlá soukromá sbírka umění, nábytku, tapisérií rukopisů. Nenechte si ujít proslulou hospůdku La Cigale naproti divadlu.

Vinice lemují Loiru téměř po celé její délce, ačkoliv loirská vína nedosahují úrovně vín burgundských či z Bordeaux. V posledních letech se loirské vinice pokusily svá vína vylepšit a ta již uznávaná více propagovat Restaurace na Loiře mají na svých vinných lístcích velké množství místních vín a u samotných vinic jsou všude nápisy nabízející ochutnávku vína spojenou samozřejmě s jeho koupí. V místní turistické kanceláři se zeptejte na seznam nejbližších vinic, které je možné navštívit.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie