Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Port Bourgenay

Port Bourgenay

Letovisko Port Bourgenay se nachází v regionu Pays de la Loire, na západě Francie. Port Bourgenay leží v nádherné oblasti, kde se snoubí krásná příroda a zeleň s mořským pobřežím kouzelné krajiny kolem Vendée. Port Bourgenay najdete 6 km západně od Talmont St Hilaire, 12 km jižně od Sables d´Olonne a 2 km od Plage du Veillon.

V Port Bourgenay je sportovní přístav a návštěvníci mohou využít golfové hřiště. Port Bourgenay je ideálním místem pro milovníky přírody a pěší turistiky. Velice oblíbené jsou zejména výlety k zámku Talmont, do slatinné krajiny Marais Poitevin.

Oblast Vendée se nachází na francouzském atlantickém pobřeží mezi Bretaní a Akvitánií. Tato oblast je destinací celoročně využívanou pro všestranné dovolené. Její území zahrnuje pobřeží omývané Atlantickým oceánem s nádhernými plážemi s jemným pískem, které jsou zárukou příjemných pobytů ať už s rodinou nebo s přáteli.

Milovníci moře i adrenalinových zážitků si zde mohou užít všech aktivit spojených s mořským pobřežím, ať už jde o plachtění, surfování, potápění či jízdu na plážovém prkně. Návštěvníci zde mohou odpočívat také při aktivním poznávání přírodních a chráněných území nebo oblastí podél dlouhých pláží s jemným pískem – při pěší turistice, cyklistice, na kánoích i na koních.

Atlantické pobřeží nabízí díky pozvolna se svažujícím plážím chráněné a bezpečné prostředí, vhodné pro děti, a umožňuje rychlé prohřátí vody pod letním sluncem. Průměrná teplota vody v červenci a srpnu je 22°. Kvalitní přímořská letoviska se zde spojují s přirozeným půvabem okolní krajiny (skalnaté římsy, ústí pobřežních řek, mokřiny atd.). Protože přímořská letoviska leží mezi mořem a pevninou, je možné si v nich užít moře přímo ve městě. Procházky, vyjížďky na kole, nakupování, pláže, společenské akce a restaurace, to vše pod přímořským sluncem.

Tip na výlet
Poitevinská mokřina je oblast, v níž se potkávají sůl a voda, aby zde společně vytvořily zvláštní domov pro nesmírně bohatou faunu i floru. Je to skutečná lahůdka pro milovníky pěší turistiky a přírody. Tato mokřina, obklopená lesy a středověkými opatstvími, byla kdysi mořským zálivem, posetým vápencovými ostrovy a poloostrovy, jako je Maillezais. Rozkládá se na více než 90 tisících ha kanálu a přírody. Nejvhodnějšími dopravními prostředky pro objevování těchto zelených Benátek jsou nepochybně loďky a čluny. Ale je možné projet je i na koni, na kole, na kánoi nebo je projít pěšky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie