Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Baule

La Baule

Letovisko vhodné pro rodinnou rekreaci La Baule návštěvníci najdou ve francouzské provincii Pays de la Loire na západě Francie. Po většinu roku zde panuje příjemné a osvěžující podnebí. Za nejlepší pláž v Evropě je často považována ta v letovisku La Baule. Tvoří ji 10 km jemného písku, plachtařské a plážové kluby a luxusní hotely s kasinem.

V La Baule se turisté mohou věnovat nejrůznějším sportovním i kulturním aktivitám. Zajímavým zážitkem se pro návštěvníky určitě stane park s divadlem pod širým nebem. V Le Baule velmi dobře funguje sportovní klub pro děti i dospělé, kde si turisté mohou pronajmout člun. Návštěvníci mohou využít vyhřívaný bazén s mořskou vodou ke koupání, sportovní přístav, mohou se zde věnovat plachtění, vodnímu lyžování, tenisu, golfu, minigolfu, rajtování a rybaření.

La Baule nabízí návštěvníkům řadu pozoruhodných míst v okolí – například Le Pouliguen, také zvané Le Pepite Baie Blanche Bretone, dále poloostrov Le Croisic, bývalé korsické město s 5 km dlouhým ostrohem, nebo solné město Guérande, které je městem historie a umění. Pozornosti návštěvníků by neměl ujít Le Briere a Cote Sauvage. Tato oblast nabízí 8 kilometrovou síť turistických stezek.

Zajímavost
Vína z Údolí Loiry jsou lehká, osvěžující, s poměrně malým množstvím alkoholu. Zdejší vína se výborně hodí k místní kuchyni, která je stejně jako loirské podnebí jemná, chutná a hlavně nikdy extrémní. Klíčem je jednoduchost - místní zvěřina, ryby, zelenina a ovoce jsou tak chutné, že ke zvýraznění své chuti potřebují jen lehké, jemné omáčky. Restaurace na Loiře mají na svých vinných lístcích velké množství místních vín a u samotných vinic jsou všude nápisy nabízející ochutnávku vína spojenou samozřejmě s jeho koupí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie