Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Roche sur Yon

La Roche sur Yon

La Roche-sur-Yon je město na západě Francie v departmentu Vendée, jehož je hlavním městem. Město se nachází na břehu řeky Yon, v regionu Pays de la Loire. La Roche sur Yon je situováno 35 km severo-východně od Sables d´Olonne, 50 km jiho-východně od Iles d´Yeu, 66 km jižně od Nantes.

Milovníci golfu určitě ocení osmnáctijamkové hřiště v La Roche-sur-Yon. V této oblasti se bude líbit zejména milovníkům pěší turistiky. V okolí obce se nachází široká síť turistických cest, které umožňují návštěvníkům poznat oblast La Vendée, v jejímž srdci La Roche sur Yon leží. Pro ty, kteří si dokážou najít čas, má příroda v zásobě tisíce překvapení. Na kole můžete projíždět cyklostezky – jen v oblasti Vendée se nachází kolem 2 500 km silnice speciálně určených milovníkům cyklistiky.

Vendée se dá objevovat také průzkumem historických odkazů. Na pobřeží i ve vnitrozemí se nachází množství zámků, venkovských rezidencí a dalších stylových ubytovacích možností, kde návštěvníky často čekají kouzelné objevy. Architektonické památky jsou různorodé a zvláštní (námořní, církevní, opevněné hrady).

Oblast Vendée je díky kvalitám zdejší mořské vody ideální místem pro vyznavače talasoterapie. Pro získání dobré kondice si můžete užívat blahodárných a relaxačních účinků mořskou vodou a dalšími mořskými produkty. Blízké pobřeží Atlantiku je výjimečným místem, kde se v každém ročním období harmonicky spojují účinky moře s tím, co může nabídnout pevnina.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie