Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fresnay en Retz

Fresnay en Retz

Malá vesnice Fresnay en Retz se nachází na západě Francie, v regionu Pays de la Loire. Vesnička leží 6 km jiho-východně od Macheocul a 4 km severo-západně od Bourgneuf - en - Retz. Celá oblast nabízí rozmanitou přírodu, nalézají se zde rašeliniště, lesy a řeky. Fresnay en Retz nabízí řadu sportovních aktivit, zvláště milovníci pěší turistiky i cykloturistiky jistě ocení mnohotvárnost zdejší krajiny.

Veškré služby jsou k dispozici v místě, je zde muzeum a řada pamětihodností. V Fresnay en Retz je k dispozici půjčovna kol a horských kol a dětské hřiště. Zejména dětem se určitě zalíbí místní aquapark L´oceánne. V létě se návštěvníci mohou věnovat plachtění, jízdě na kánoích, hraní tenisu, rajtování a rybaření. V okolí Fresnay en Retz se nachází rozvětvená síť turistických a cyklistických stezek a cest pro túry na horském kole.

Tipy na výlety
Největší chloubou údolí Loiry (nedávno zařazeného na seznam památek světového kulturního dědictví UNESCO) jsou velkolepé zámky, které zdobí břehy řeky Loiry i jejích přítoků. Území Pays de la Loire je velice oblíbeným místem turistů, které nabízí mírné podnebí, krásnou krajinu a mnoho zajímavých hradů a zámků. Většina významných zámků leží na březích Loiry nebo jejích přítoků. Sama tato ohromná řeka se proplétá jako stříbrná nit všemi cestami. Přejet přes ni tak byste byli vždy na správném břehu je umění, zvláště když vám protipovodňové hráze místy úplně zakryjí výhled ze silnice. Čas od času Loiru opustíte, abyste mohli prozkoumat její tichá zákoutí a přítoky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie