Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Andernos - informace o městě

Andernos je kouzelné francouzské městečko nacházející se na pobřeží Atlantiku, v regionu Akvitánie. Pokud hledáte ve Francii klidné místo s krásnou přírodou a zároveň chcete strávit aktivní dovolenou u moře, právě jste ho našli.

Nejrozšířenějším suchozemským sportem zde je cyklistika. Jinak je zdejší pobřeží doslova rájem pro surfaře. Přesto sem moc zahraničních turistů nejezdí.

Naopak. Sjíždí se sem především domácí rekreanti, kteří hledají přírodní pláže a volné moře, respektive oceán. V některých místech pobřeží Atlantiku údajně bývá až kilometrový odliv.

Andernos je také ideálním výchozím místem pro výlety do okolí. Nedaleko něj se nachází letovisko Archanon, proslulé chovem ústřic a Dune de Pilat, největší písečnou dunou v Evropě (přes 100 m vysoká, 500 m široká, 3 km dlouhá).

Vzdáleno není ani od dalšího šperku Akvitánie. Například od slavné francouzské metropole Bordeaux jej dělí pouhých 50 km.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie