Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Hautefort

Vesnice Hautefort leží v regionu Akvitánie. Hautefort je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi pěší turistiku a túry na horském kole.

Milovníkům historie by určitě neměla ujít návštěva nejkrásnějšího hradu v oblasti Perigord – Hautefort s jedinečnou anglickou a francouzskou zahradou. Château de Hautefort – zámek ze 17. století, na východ od Périgueux, stojí v zalesněném rozlehlém parku vyzdobeném tvarovanými keři a mozaikovými květinovými záhony. Původně středověký hrad získal své renomé v době klasicismu, kdy ho jeho tehdejší majitel obklopil zahradami, nad jejichž obnovenou podobou se i zhýčkanému člověku 21. století tají dech.

V obci jsou k dispozici běžné služby, nachází se zde zajímavé muzeum a pamětihodnosti. V Hautefort se také můžete věnovat vodním sportům a rybolovu v rybníku Coucou. V bezprostředním okolí se nachází 120 km síť turistických cest a možností pro projížďky na horském kole.

Tipy na výlety
Bývalé hrabství Périgord (z větší části se rozkládající na území dnešního departementu Dordogne) je ztělesněním ideálu venkovské Francie – úrodné, vlídně venkovské a poseté množstvím statků a zámečků. Tento region je propojený řekami Dronne, Isle a Dordogne, které již od římsko-galského období slouží jako dopravní tepny k převážení jak zboží, tak lidí. Dnes jsou ideálními trasami při prozkoumávání zdejší krajiny.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie