Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Terrasson - informace o městě

Malé město Terrasson se nachází na jihu Francie, v regionu Akvitánie. Terrasson leží v nadmořské výšce 88 m, 60 km východně od Périgueux, 38 km od Sarlat, 40 km od Rocamadour. Město se nachází na břehu řeky Vezere.

V Terrasson jsou k dispozici obchody, potraviny, restaurace, kino, muzeum a mnoho pamětihodností. Terrasson dominuje levému břehu řeky Vezere, přes kterou vedou dva mosty. Z Terrasson do Condat (leží na pravém břehu řeky) vede silnice údolím.

V Terrasson se návštěvníci mohou věnovat řadě sportů, kulturním i společenským aktivitám. V létě nabízí návštěvníkům možnost koupání v řece i v bazénu. Návštěvníci si mohou vyzkoušet kánoe, tenis, rajtování, rybaření, turistiku a jízdu na horském kole (je zde i půjčovna horských kol). V Terrasson je k dispozici také dětské hřiště. Terrasson je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Tipy na výlety
Za návštěvu stojí v okolí Terrasson, mimo jiné jezera La Grande Prade (8 km od Terrasson) a Le Causee (15 km od Terrasson), kde se lze také koupat. Asi 3 km od Terrasson teče řeka skrz zalesněné svahy. V okolí Terrasson se nacházejí také četné památky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie