Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Léon - informace o obci

Léon je malebná francouzská vesnice, ležící uprostřed lesa Landes, lemujícího pobřeží Atlantického oceánu v Akvitánii, v jihozápadní části Francie. Na jižním konci lesa se nachází jedno z největších zdejších jezer oblasti Landais. A Léon leží přímo u něj.

Právě pro nádhernou přírodu a široké možnosti sportovního vyžití je Léon velmi vyhledávanou turistickou destinací. Jsou zde dostupné veškeré služby spojené s ubytováním a pochopitelně nechybí ani pestrá nabídka sportovních aktivit.

Na své si zde přijdou především milovníci outdoorových sportů, zejména cyklistiky, turistiky a vodních sportů. U jezera lze i rybařit, za surfováním a plachtěním musíte vyrazit na nedalekou, jemně písčitou pláž Atlantiku. Nechybí ani dětské hřiště.

Léon je rovněž ideálním výchozím místem pro výlety do okolí. Například město Dax je od něj vzdáleno pohých 30 km, historické Bayonne 55 km a přístav Hossegor 25 km. Oblíbené jsou i výlety lodí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie