Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ustaritz - informace o obci

Ustaritz se nachází na břehu řeky Nive, jedné z řek ve Francii nejbohatších na ryby. Ustaritz leží 15 km od Biarritz, 12 km od Bayonne a 15 km od Angelt. Ustaritz je bývalé hlavní město Le Labourd a v současné době má přibližně 6 350 obyvatel. Ustaritz je nízko položené, jeho nadmořská výška je pouze 9 m.

Ustaritz je malá klidná vesnice. Návštěvníkům nabízí mnoho kulturních možností. V Ustaritz se konají mimo jiné folklórní večery a jsou zde obchody, bar a muzeum. V okolí Ustaritz jsou pláže i nabídka sportovního vyžití. Ustaritz nabízí potápění, plachtění, surfování, kánoe, rafting, golfové hřiště (3 km od Ustaritz) a rybaření.

Ustaritz má dobrou výchozí polohu pro výlety a exkurze do okolí - do vnitrozemí Burgundska a Baskicka. Návštěvníci se mohou věnovat vodním sportům (8 km od Ustaritz), pláž je vzdálená 16 km od Ustaritz, a vyhřívaný bazén je vzdálen 4,5 km.

Baskicko se rozkládá na hranicích mezi Francií a Španělskem. Baskům se podařilo uchovat si svou odlišnou identitu více než kterékoliv jiné etnické skupině v Evropě a jejich jazyk je zcela odlišný od jakéhokoliv evropského jazyka.

Dopravní spojení: dálnice 63 Hendaye - Toulouse, výjezd 5. Nádraží "Bayonne" 15 km. Doprava letadlem: letiště Biarritz (BIQ), 16 km, Bordeaux (BOD), 180 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie