Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sare - informace o obci

Sare je kouzelná vesnice nacházející se ve vnitrozemí regionu Akvitánie, vzdálená asi 14 km od moře. Tuto malou vesnici s asi 2 200 obyvateli najdete na úpatí hory s pěkným rozhledem po okolí. V obci se nacházejí zajímavé pamětihodnosti a muzeum. Zábavu si užijete při folklórních večerech v místních restauracích a barech.

V okolí Sare je velké množství přírodních krás, které jistě musíte navštívit. Vaší návštěvě by neměly ujít pozoruhodné jeskyně Sare. Zkuste objevit horu „La Rhune“ s malým vláčkem. V okolí Sare se nachází také spousta sportovních příležitostí, možnost vodních sportů i písečná pláž. V nejbližším okolí (St Pée/Lac ou St Jean de Luz 10 - 14 km) najdete sportovní přístav, kde najdete optimální podmínky pro provozování nejrůznějších vodních sportů jako je potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování a kánoe. Funguje zde i škola plachtění.

Také milovníci letních sportů nepřijdou zkrátka. V blízkém okolí (12 – 21 km) se mohou věnovat tenisu, zahrát si lze squash, a najdete zde i golfové hřiště s 18 jamkami. Jsou zde vhodné podmínky pro túry na horském kole i pro horskou turistiku.

Dopravní spojení: dálnice A63 Bordeaux - Hendaye, výjezd 3 "St Jean de Luz Nord".
Nádraží "St Jean de Luz" 14 km. Doprava letadlem z letiště Biarritz (BIQ), 25 km.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie