Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Seignosse Le Penon - informace o letovisku

Seignosse Le Penon je letovisko přímo u moře vhodné pro dovolenou celé rodiny. Seignosse Le Penon leží 7 km od Hossegor, 35 km severně od Biarritz. Seignosse Le Penon má dopravně výhodnou polohu. Středisko Seignosse Le Penon je ideální pro milovníky pláží, moře a vodních sportů a rájem pro surfaře. Zejména děti zde ocení písečnou pláž a aqvapark, který je v provozu každoročně od 1. 6. do 15. 9.

Seignosse Le Penon nabízí také množství sportovních příležitostí. Jsou zde k dispozici veškeré služby včetně půjčovny kol i horských kol. Turisté jistě ocení možnost zahrát si tenis, golf na hřišti s 18 jamkami, věnovat se minigolfu a rybaření. V Saint Vincent de Tyrosse (10 km od Seignosse Le Penon), se nabízí možnost rajtování. Seignosse Le Penon nabízí 40 km turistických cest a 50 km cyklistických cest, a cesty pro túry na horském kole.

Region Akvitánie se nachází na jiho-západě Francie, podél Atlantického oceánu a Pyrenejského pohoří, u hranice se Španělskem. Aquitaine je ideálním místem pro všechny milovníky pěší turistiky i výletů na horských kolech. Najdete zde i množství turistických a cyklistických cest. Akvitánie nabízí také skvělé podmínky pro horolezectví.

Výlet do okolí
Biarritz je nejluxusnější a největší letovisko na francouzském atlantském pobřeží. Těší se mírnému podnebí, které ještě umocňuje jeho skvělá poloha mezi Pyrnejemi a skalnatým pobřežím.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie