Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ascain - informace o obci

Ascain je malá, ale velmi malebná baskická vesnice, nacházející se v regionu Akvitánie, zhruba 7 km od St. Jean de Luz. Její zvláštností jsou okouzlující domy na návsi, které pocházejí ze 17. století.

V Ascain žije necelých čtyři tisíce obyvatel. Vzhledem k tomu, že se rozkládá na úpatí hory, Baskicko je totiž doslova poseto zelenými kopci a slunnými údolími, nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

Místní obyvatelé jsou rovněž velmi zbožní, proto zde najdete řadu památek, které byly postaveny zejména zásluhou církve. Například kostel s typicky dřevěnou kruchtou.

Písečná pláž s možnostmi vodních sportů je od obce vzdálena asi 7 km. Na ní leží také sportovní přístav. V blízkosti obce se nachází také další sportoviště, například tenisové kurty, golfové hřiště. Povoleno je zde i rybaření a potápění. Pochopitelně, jak je v celé Francii zvykem, ani zde nechybí cyklistické stezky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie