Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Beaumont du Périgord - informace o obci

Beaumont du Périgord leží na vyvýšeném místě v nadmořské výšce 140 m, v centru regionu. Nachází se asi 50 km jiho-západně od Sarlat, 78 km od Agen a 78 km od Cahors. Beaumont du Périgord je vhodným místem pro odpočinkovou dovolenou.

Beaumont du Périgord nabízí návštěvníkům řadu sportovních i kulturních příležitostí. V obci jsou k dispozici obchody, potraviny, restaurace a muzeum. Zejména mladí lidé ocení možnost navštívit v Beaumont du Périgord diskotéku.

V létě se v Beaumont du Périgord můžete věnovat tenisu, rybaření a kánoím. Beaumont du Périgord poskytuje vhodné podmínky pro túry na horském kole a pro horolezectví. V okolí Beaumont du Périgord se nachází síť asi 100 km delších i kratších turistických cest.

Limousin je kraj uprostřed Francie a po právu se mu říká zelené srdce Francie. Je to kraj stromů, vody a čistého vzduchu. Tento kraj se nachází na západních svazích sopečného Centrálního středohoří (Massif Central) a přitahuje návštěvníky nedotčenou přírodou a neuvěřitelnými pohledy do zelené krajiny. Téměř celé území je pokryto lesními porosty, které protínají řeky nebo narušují zrcadla jezer.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie