Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Civray

Civray

Malé město Civray se nachází na západě Francie, v centru regionu Poitou - Charentes. Civray leží v nadmořské výšce 144 m, 10 km od Charroux, 28 km od Gencay a nedaleko historického města Bourges.

Návštěvníci Civray se mohou věnovat různým sportovním aktivitám. Město nabízí také řadu zajímavých pamětihodností, muzeum a půjčovnu horských kol. Na své si v Civray přijdou zejména milovníci pěší turistiky a cykloturistiky. V létě mohou návštěvníci Civray využít možnost koupání v bazénu a mohou se věnovat hraní tenisu.

Údolí Loiry je v dnešní době rozděleno na dvě administrativní oblasti, Centre a Pays de la Loire. Hlavním městem Centre je Orléans a patří k němu Tours na západě a Bourges na jihu. Jeho krajina zahrnuje rozlehlá obilná pole v Beauce (oblast na sever od Loiry) a jezera a lesy oblasti Sologne na jih od řeky. Dále na jih ležící zvlněné kopce hrabství Berry patří k nejvýznamnějším zemědělským oblastem ve Francii.

Tipy na výlety
V srdci venkovského regionu Berry, ležícího na jih od Údolí Loiry, se nachází historické město Bourges, ukrývající mnoho architektonických skvostů. Jeho proslulá gotická katedrála St.-Étienne je považována za jednu z nejpozoruhodnějších ukázek gotické architektury ve Francii.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie