Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Georges de Didonne

St Georges de Didonne

Letovisko St Georges de Didonne se nachází na západě Francie, v regionu Poitou - Charentes. Přímořské středisko najdete pouhých 5 km jižně od Royan, 15 km jižně od St Palais sur Mer a 82 km jižně od La Rochelle. St Georges de Didonne vás okouzlí svou zvláštní atmosférou, je skvělým místem pro rodinnou rekreaci.

Místo má sice k dispozici veškerou městskou vybavenost a služby, ale stále si udržuje určitý vesnický charakter s přírodním okolím. St Georges de Didonne nabízí návštěvníkům pláže, různé sportovní aktivity, je vhodným místem pro milovníky pěší turistiky i cykloturistiky. Písečná pláž táhnoucí se v délce 4 km láká sportovce k plachtění i rybaření. Zájemci si zde mohou zahrát i tenis, případně se věnovat rajtování.

Milovníci moře i příznivci adrenalinových zážitků si zde určitě přijdou na své při všech aktivitách spojených s přímořským prostředím – plachtění, surfování, potápění i jízdě na plážovém prkně. Můžete si odpočinout také při aktivním poznávání přírodních a chráněných území nebo oblastí podél dlouhých pláží s jemným pískem ať už při pěší turistice, cyklistice, na kánoích či na koních.

Protože přímořské letovisko leží mezi mořem a pevninou, je možné si v něm užít mořských radovánek přímo ve městě. Procházky, vyjížďky na kole, nakupování, pláže, společenské akce – to vše si mohou návštěvníci užít přímo pod přímořským sluncem. I v noci však jejich světla září a lákají k procházkám uličkami mezi bary a restauracemi, v sousedství kasina, případně k poslechu koncertu.

Atlantické pobřeží je vyhlášené výjimečnou délkou slunečního svitu. Zdejší ostrůvky a dlouhé pláže s jemným pískem nabízejí neopakovatelnou příležitost relaxovat nejen při opalování. Kvalita mořských pláží je zárukou příjemných a bezpečných prázdninových pobytů především pro rodiny s dětmi.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie