Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Tremblade

La Tremblade

Letovisko La Tremblade se nachází v regionu Poitou - Charentes, na západě Francie. Je zde krásná pobřežní silnice, která vede lesem o rozloze 7 tisíc ha. Středisko leží 12 km od Marennes, 16 km od Ile d´Oléron a 30 km od Rochefort. La Tremblade se nachází v krásné přírodě, která je ideální pro odpočinek a relaxaci.

V La Tremblade se turisté mohou věnovat různým sportovním aktivitám. V létě mohou návštěvníci využít písečnou pláž v délce 25 km, pro zájemce je zde škola plachtění a také možnost rybaření. Obec nabízí řadu zajímavostí a skvělé možnosti výletů do vnitrozemí, nachází se zde množství vycházkových cest.

Příznivci moře i adrenalinových zážitků si zde mohou užít všech aktivit spojených s mořským pobřežím jako je plachtění, surfování, potápění či jízda na plážovém prkně. Ale návštěvníci zde mohou odpočívat také při aktivním poznávání přírodních a chráněných území nebo oblastí podél dlouhých pláží s jemným pískem při pěší turistice, cyklistice, na kánoích i na koních.

V okolí La Tremblade je řada stezek pro túry na horském kole. Za vidění stojí mimo jiné prohlídka přístavu ústřic, námořnické muzeum či početné lokální trhy. Při vyjížďkách na kole můžete objevovat ostrovy mnoha tváří – Noirmoutier, Yeu, Ré, Aix či Oléron. Ostrovy jsou rájem pro romantiky, kteří milují divoké pobřeží lemované zátokami s jemným pískem a přístavy s rybáři vykládající své úlovky.

Díky plážím, písečným dunám a obrovským jezerům, občasným malým letoviskům a rybářským přístavům je toto pobřeží vynikajícím místem pro rodinnou dovolenou. Ve vnitrozemí se rozkládá obrovská zalesněná plocha Les Landes, největšího evropského borového lesa, uměle vysázeného v 19. století, aby se zabránilo šíření pohyblivých pobřežních písků. Dnes je poklidné zelené útočiště poseté malými venkovskými usedlostmi s přírodními rezervacemi.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie