Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Palmyre

La Palmyre

Letovisko La Palmyre se nachází 15 km západně od Royan, 80 km jižně od La Rochelle, 27 km jižně od I´lle d´Oléron, na západním pobřeží Francie. La Palmyre je živým místem, které nabízí návštěvníkům řadu sportovních i jiných aktivit. Na své si zde přijdou milovníci slunce, pláží a koupání.

Návštěvníkům La Palmyre jsou k dispozici dlouhé písčité pláže, některé z nich jsou nudistické. V obci je sportovní přístav, sportovní nadšenci se mohou věnovat surfování a jiným vodním sportům, hraní tenisu a minigolfu. Zejména dětem se bude líbit možnost navštívit zábavní park či zoo. La Palmyre je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Veškeré služby jsou k dispozici v místě, je zde řada pamětihodností, za vidění stojí například maják Pointe de la Courbe. Oblíbené jsou vycházky lesem La Courbe a Les Combots. Za návštěvu stojí také oblastní trhy. V okolí La Palmyre vede řada turistických a cyklistických cest.

Tipy na výlety
Ostrovy mnoha tváří – Noirmoutier, Yeu, Ré, Aix a Oléron jsou prosluněné a klidné ostrovy, které turisté mohou objevovat při vyjížďkách na kole. Jsou rájem pro romantiky, kteří milují divoké pobřeží lemované zátokami s jemným pískem. Na ostrovech najdou typickou architekturu v podobě nízkých domů, které jsou nabílené vápnem a pokryté narůžovělými taškami.

Známý ostrov Oléron je proslavený chovem ústřic. Na ústřicových polích se pracuje výhradně za odlivu moře, kdy se malé ústřice zachycené na zvláštních tyčích a kovových konstrukcích neustále musí od sebe oddělovat (kvůli dobrému růstu a tvaru) a v plastikových pytlích posouvat podle velikosti hlouběji směrem do moře. Odvážlivci zde mohou ochutnat právě vytaženou a otevřenou syrovou ústřici. Můžete pokračovat plavbou trajektem kolem pevnosti Boyard (známé z televizní soutěže) na ostrůvek Aix, kde kdysi pobýval i Napoleon.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie