Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Augustin

St Augustin

Malá vesnice St Augustin se nachází na západě Francie, v regionu Poitou - Charentes. St Augustin leží na okraji překrásného lesa, který je ideálním místem pro procházky a relaxaci uprostřed přírody. Borový les se rozprostírá od St Palais sur Mer až k La Palmyre, pouze několik kilometrů od pláží Grande Cote nebo Cote Sauvage.

V obci jsou potraviny, řeznictví, pekařství a restaurace. St Augustin nabízí návštěvníkům také řadu jiných zajímavých míst, která stojí za vidění. Zajímavým zážitkem je mimo jiné prohlídka majáku La Courbe a zoologická zahrada Palmyre. St Augustin se hodí pro milovníky pěší turistiky, v okolí vesnice se nachází množství turistických stezek.

Region Poitou - Charentes se nachází na západě Francie, mezi Atlantikem a Limousine. Pobřeží Poitou - Charentes na jihu navazuje na pobřeží Pays de la Loire. Region nabízí krásné písčité pláže, známá lázeňská místa a zajímavé ostrovy, které jsou častým cílem nejrůznějších výletů. V kreaji Poitou - Charentes najdete také vinařskou oblast Cognac, která je vhodným cílem zejména pro milovníky vína.

Tip na výlet
Kdo má slabost pro užité umění a zejména pro porcelán, glazury a tapisérie jsou blízká města Limoges a Aubusson výjimečným potěšením. Díky odkrytí ohromných ložisek kaolinu nedaleko od Limoges v roce 1768 se toto město stalo synonymem pro jemný, čistě bílý porcelán, protože výhradně kaolin zůstává po vypálení bílý. S rozvojem významného průmyslu byla založena avýroba jednoho z nejkvalitnějších porcelánů vůbec.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie