Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Palais sur Mer

St Palais sur Mer

Malé letovisko St Palais sur Mer najdete na západním pobřeží Francie, v regionu Poitou - Charentes. Rušné středisko leží asi 10 km jižně od la Palmyre a 7 km severně od Royan. Nachází se v nádherné přírodě, která přímo láká k dlouhým procházkám.

St Palais sur Mer nabízí návštěvníkům řadu kulturních i sportovních možností a krásnou písečnou pláž. Možnostmi, které poskytuje (veškeré služby k dispozici v místě včetně diskotéky) je ideálním místem pro rodinnou rekreaci.

V oblasti Charente-Maritime si mohou příznivci moře i adrenalinových sportů užít všech aktivit spojených s mořským pobřežím – plachtění, surfování, potápění či jízdu na plážovém prkně. Aktivně odpočívat můžete při poznávání přírodních a chráněných území podél dlouhým pláží s jemným pískem při pěší turistice, cyklistice, na kánoích i na koních.

Atlantské pobřeží, ploché a písečné, místy s větrem navátými vysokými písečnými dunami, je lemováno vnitrozemskými jezery, Ještě před sto lety bylo toto pobřeží divoké a nehostinné a písek se vytrvale dostával stále hlouběji do vnitrozemí. Ke zpevnění půdy zde byly vysety traviny a následně borovice, které jsou nyní součástí ohromného lesního porostu přírodního parku Lande, největšího borového lesa v Evropě.

Díky kdysi hrozícímu písku jsou dnes na tomto pobřeží široké pláže, tolik oblíbené mezi rekreanty. Zvlněný atlantský příboj je zase rájem surfařů. Díky plážím, písečným dunám a obrovským jezerům, občasným malým letoviskům a rybářským přístavům je toto pobřeží vynikajícím místem pro rodinnou dovolenou.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie