Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Meschers sur Gironde

Meschers sur Gironde

Malé město a letovisko Meschers se nachází v regionu Poitou - Charentes, na západě Francie a najdete ho 7 km od Talmont, 20 km od Saint-Augustin, 35 km od Marennes. Přístavní město Meschers je ideálním místem pro milovníky slunce, pláží a koupání, hodí se pro rodinnou dovolenou.

Meschers je letovisko, které turistům nabízí různé přírodní i kulturní zajímavosti. V létě mohou návštěvníci využít písečnou pláž, tenisové kurty, hřiště pro minigolf či rybaření. Pro zájemce je v Meschers také škola plachtění. Za vidění stojí mimo jiné pozoruhodné jeskyně Régulus a Matata, které jsou přístupné od května do září.

Milovníci moře i vyznavači adrenalinových zážitků si zde mohou užít všech aktivit spojených s mořským pobřežím – plachtění, surfování, potápění či jízda na plážovém prkně. Odpočívat můžete také při aktivním poznávání přírodních a chráněných území nebo oblastí podél dlouhých pláží s jemným pískem při pěší turistice, cyklistice, na kánoích i na koních.

Region Poitou - Charentes se nachází na západě Francie, mezi Atlantikem a Limousine. Pobřeží Poitou - Charentes na jihu navazuje na pobřeží Pays de la Loire. Oblast nabízí krásné písčité pláže, známá lázeňská místa a zajímavé ostrovy, které jsou častým cílem nejrůznějších výletů. Snoubí se zde svědomitá péče o vinnou révu, vysazování kvalitních odrůd a znalost vinařského umění, aby se zrodilo Pineau ze Charentes a také král lihovin, slavný Cognac, oblíbený po celém světě.

Atlantické pobřeží je rájem pro milovníky čerstvých místních produktů. Po celé délce atlantického pobřeží se především v letní sezóně koná spousta trhů, které nabízejí turistům možnost seznámit se s místními řemesly a krajovými specialitami. Určitě si nenechte ujít mísu s čerstvě nalovenými plody moře, ochutnávky ústřic, okouna v soli z Noirmoutier, mořskou štiku na bílém másle, mušli v pikantní omáčce (tarentská mouclade) či vedéeskou šunku.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie