Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Arreau

Arreau

Vesnici Arreau najdou turisté v regionu Midi - Pyrénées na jihu Francie. Obec leží asi 60 km jiho-východně od Tarbes a 60 km od proslulých Lourdes. Arreau je letním rekreačním i zimním lyžařským střediskem. V Arreau se nachází 4 kvalifikované lyžařské stanice. V Arreau se mohou návštěvníci věnovat řadě sportovních aktivit. Středisko je rájem pro příznivce horské turistiky a horolezectví.

Na své si zde přijdou zejména milovníci turistiky a výletů na horském kole. Sportovní nadšenci se zde mohou věnovat také rybaření i tenisu. Středisko je výborným výchozím bodem pro prozkoumání Pyrenejského národního parku. Z La Mongie se kabinovou lanovkou dostanete do astronomického muzea a observatoře na Pic du Midi de Bigorre. Tento vrchol nabízí překrásnou vyhlídku na Pyrenejské pohoří.

Pyrenejský národní park (Parc National des Pyrénées) byl vyhlášen v roce 1967 pod původním názvem Západní Pyreneje (Pyrénées Occidentales) a má rozlohu 45 700 ha. Zahrnuje jedny z nejpůsobivějších pyrenejských scenérií, včetně úžasného Cirque de Gavarnie. V tomto přísně střeženém parku nebydlí trvale žádní lidé. Park poskytuje útočiště zástupcům vzácných a ohrožených druhů, jako například orlům skalním, supům bělohlavým, rysům, kozorožcům a dokonce několika málo medvědům brtníkům.

Nahoru do parku vede množství nádherných údolních cest podél řek přitékajících z hor. Okolní města a vesnice jsou dobře vybaveny hotely, restauracemi, kempy a horskými průvodci. „Maisons du Parc“ jsou oficiální informační centra, kde turistům poradí ohledně tras či počasí a seznámí je s divokou zvěří a bohatou flórou v tomto regionu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie