Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Brassac

Brassac

Jihofrancouzská vesnička Brassac se nachází v centru regionu Midi - Pyrénées. Poklidná vesnice je vzdálena od Castres (25 km), Cahors (30 km) od Albi (40 km) a asi 100 km od Toulouse. Brassac je ideálním místem pro milovníky turistiky a cykloturistiky.

Obec nabízí návštěvníkům řadu zajímavých pamětihodností a muzeum, které stojí za vidění. Veškeré služby jsou k dispozici v místě. Návštěvníci se mohou v Brassac věnovat řadě různých sportovních aktivit, nebo se mohou koupat v některém z jezer.

Tipy na výlety

Cahors
Středověké a prosperující město, dobře chráněné a pyšné na svou starobylou univerzitu, bylo v minulosti významným obchodním, finančním a vzdělávacím centrem. Překrásný komplex středověkých věží, hradeb a mostů tvořících město doplňuje jedna obdivuhodná památka na jeho středověkou vznešenost – proslulý most Pont Valentré z 14. století, klenoucí se přes řeku Lot v sedmi gotických obloucích a chráněný třemi opevněnými věžemi.

Albi
Díky svému umsítění na příkrých březích řeky Tarn a opevněnému kostelu je Albi velmi působivým městem. Pohled na Albi z Pont Vieux – mostu z 11. století klenoucího se přes řeku Tarn, poskytuje úžasnou podívanou na zdejší růžové a okrové domy stoupající v řadách až k mohutné opevněné katedrále.

Toulouse
Historie je v Toulouse silně hmatatelná. Toto starobylé město si projděte nejprve pěšky a poté zcela změňte tempo a udělejte si výlet nejmodernějším metrem, jehož každá stanice je připsaná jinému týmu architektů a umělců.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie