Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Souillac

Souillac

Malé městečko Souillac návštěvníci najdou na jihu Francie, v regionu Midi-Pyrénées. Obec je vzdálena asi 70 km od Cahors a 170 km od Toulouse. Souillac je známý zejména konáním různých trhů a jazzovým festivalem. Město se také pyšní zajímavým prvenstvím - první betonový most ve Francii byl postaven v Souillac v roce 1816.

V Souillac jsou veškeré služby k dispozici. Je zde muzeum, kino a řada pamětihodností. V Souillac se pořádají také četné koncerty. Za návštěvu stojí například v srpnu trh starožitností, trh řemeslných výrobců nebo jazzový festival.

Souillac nabízí širokou řadu sportovních aktivit. V létě se návštěvníci Souillac mohou věnovat kánoím, raftingu, tenisu, golfu (golfové hřiště s 18 jamkami), rajtování, fitnessparcouru, rybaření, turistice, výletům na horském kole, koupání v řece či jeskyňářství. Zejména děti v Souillac ocení návštěvu zábavního parku Quercy-Land. Souillac je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie