Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Calcatoggio

Calcatoggio

Útulná vesnice Calcatoggio se nachází na západním pobřeží ostrova Korsika, který patří k Francii. Calcatoggio leží v nadmořské výšce 300 m, na kopci s olivovníky, a najdete ji asi 7 km od moře, 90 km od Corte, 174 km od Calvi, 155 km od Porto Vecchie. V Calcatoggio se bude líbit celé rodině, je tedy ideální pro rodinnou rekreaci.

Calcatoggio nabízí návštěvníkům řadu zajímavých pamětihodností, krásnou přírodu i možnost věnovat se různým sportovním aktivitám. V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě, je zde i kino. Přibližně 4 km od Calcatoggio se nachází písečná pláž. Návštěvníci se zde mohou věnovat potápění, plachtění, tenisu, rajtování či paraglidingu. Velice oblíbené je také letní lyžování.

Tipy na výlety
V okolí Calcatoggio je řada turistických cest, z nichž některé vedou krásným lesem. Nachází se zde dostatek odlehlých zátok a opuštěných pláží k prozkoumávání a zdejší hory jsou rájem pro pěší turisty a milovníky přírody.

Korsika, třetí největší ostrov ve Středozemním moři, je nádherné místo s nedotčenou přírodou, které je výstižně popisováno jako hora v moři. Pobřeží se skalnatými útesy, nádhernými plážemi a neznečištěným mořem je překrásné.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie