Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Nicolao

San Nicolao

San Nicolao je prázdninové středisko, které tvoří více osad, nacházející se na severo-východě ostrova Korsika. Malá vesnička leží asi 40 km jižně od Bastia a asi 10 km do vnitrozemí. Za vidění zde stojí kaskáda d´Ucelluline u půvabné horské cesty. Veškeré služby najdete v místě.

Příjemná pláž s jemným pískem Moriani-Plage s mírným sklonem dolů (vhodná pro děti) je vzdálena 2 km od obce. Asi 2 km od San Nicolao je situováno také malé lázeňské místo Costa Verde. V okolí se nachází množství turistických cest. San Nicolao je ideálním místem pro milovníky slunce, koupání a turistických výletů.

Ostrov Korsika ve Středozemním moři je naprosto ideálním turistickým cílem pro letní dovolenou. Malebné zátoky, dlouhé kilometry písečných pláží, rozsáhlé lesy, křišťálově čistá horská jezera a potoky, příznivé klimatické podmínky - to vše znamená přednosti, které může v tak komplexní podobě nabídnout jen málo turistických oblastí. Není divu, že tato ostrovní perla Středozemního moře je snem mnoha turistů.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie