Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Chiavari

Chiavari

Malá vesnice Chiavari se nachází na západním pobřeží ostrova Korsika, který spadá pod Francii. Chiavari leží v nadmořské výšce 614 m, na vyvýšením místě, 40 km jižně od Ajaccio. Vesnička je situována v krásné přírodě, která přímo láká k procházkám a průzkumům a je ideálním místem pro všechny, kteří milují pěší turistiku.

Ve starověku město nazývané Claverium je malebně rozložené při Rapalloském zálivu a ústí řeky Entelly. Najdete zde 4 nádherné kostely. K nejkrásnějším patří Virgine dell Orto s bohatou výzdobou obrazů a soch. Chiavari je rodištěm malíře Luky Cambiasa.

V obci jsou k dispozici obchody a restaurace. Okolí Chiavari je protkáno řadou zajímavých turistických cest. Milovníci slunce a koupání mohou využít písečnou pláž a skalnatou pláž, obě jsou vzdálené 5 km od obce.

Ostrov Korsika je rájem pro milovníky windsurfingu, protože je zde dobrý vítr a výborná termika. V průlivu oddělující Korsiku od Sardinie se pořádají rychlostní závody ve windsurfingu v různých kategoriích. Speciální kempy pro surfaře najdete v zálivu Santa Manza u městečka Bonifacio nebo na plážích západního pobřeží.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie