Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Florent

St Florent

St.-Florent v údolí Nebbio je jednoznačně elegantním městem s přístavem plným jachet. Saint Florent, rovněž nazývaný "malé Saint Tropez". Je rybářským městem, které charakterizuje jeho janovská věž, malebné uličky a přístav. St Florent leží v nadmořské výšce 20 m, 46 km východně od Ile Rousse, 68 km severo-východně od Calvi, 78 km severně od Corte. St Florent se hodí pro klidnou odpočinkovou dovolenou.

St. Floren je starobylé městečko na severním pobřeží ostrova Korsika. Období rozkvětu zažilo za nadvlády Pisy, kdy fungovalo jako strategický přístav. Nejen ve městě, ale i západně od něj se táhnou písečné pláže, které se střídají se skalnatým pobřežím. Katedrála Nebbio je krásným příkladem pisánské románské architektury. Tento kostel vznikl jako vzpomínka na 4. století, kdy zde bylo založeno biskupství.

Bude se zde líbit především milovníkům turistiky a koupání. Veškeré služby jsou k dispozici v místě. V létě mohou návštěvníci využít písečnou či oblázkovou pláž a mohou se věnovat potápění a plachtění.

Výlety do okolí
V okolí St Florent vede řada turistických cest. Saint Florent je ideálním místem pro návštěvu regionu Nebbio nebo nádherného a divokého Cap Corse. Během jednoho dne si jej můžete objet kolem dokola se zastávkami na poklidných plážích nebo v rybářských přístavech. Zde můžete navštívit Murato a kostel Saint Michel.

Za zmínku rovněž stojí poušť Des Agriates a krásné pláže s tyrkysovým mořem (Saleccia, Malcalfu a Lotu). Patrimonio je prvním regionem Korsiky s vínem AOC s množstvím vinic a vinných sklepů. Nonza a její janovská věž nebo Oletta se svým krásným kostelem, rovněž stojí za návštěvu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie