Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Solenzara

Solenzara

Lázeňské středisko Solenzara leží na jihu Korsiky, v místě, kde do moře ústí stejnojmenná řeka. Malá známá vesnice Solenzara se nachází asi 43 km severně od Porto Vecchie, 90 km jižně od Bastia. Solenzara je vhodným místem pro milovníky pěší turistiky a výletů na horských kolech.

Na okraji města Solenzara se nacházejí oblázkové pláže (moře je zde vhodné pro potápění) a asi 800 m najdete bílé písčité pláže. V Solenzara je krásná zátoka zvoucí návštěvníky k vykoupání. Je zde sportovní přístav, můžete se zde věnovat potápění, plachtění, kánoím, tenisu či rajtování. Veškeré služby jsou k dispozici v místě.

V okolí Solenzara je množství turistických cest, jsou zde vhodné podmínky pro horskou turistiku a horolezectví. V okolí obce je také mnoho stezek pro túry na horském kole. Oblíbené turistické trasy vedou v lese Laricio a do kopců Auguilles de Bavella.

Záliv Golfe de Porto-Vecchio nabízí nádherné pláže a bezpečné koupání. Zde začíná Côte des Nacres (Perleťové pobřeží) s písečnými plážemi, velkými přístavy, bary a diskotékami. Nedaleko se ve výšce 1 218 m nachází horské sedlo Col de Bavella, na jehož vrcholu stojí socha Panny Marie Sněžné. Odtud lze podniknout několik pěších výletů nebo se jen kochat nádherným výhledem do okolí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie