Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Erbalunga

Erbalunga

Malá kouzelná rybářská obec Erbalunga se nachází na severním cípu Korsiky, která spadá pod Francii. Rybářský přístav Erbalunga je velmi oblíbený mezi umělci. Leží přímo u moře, 9 km severně od Bastie, 32 km od St Florent a 37 km od Murato.

Písečná pláž se nachází 400 m od obce, je zde sportovní přístav Toga a návštěvníci mohou vyzkoušet potápění, plachtění, kánoe či rafting. Mezi další aktivity, kterým se zde mohou věnovat, patří tenis, golf a rajtování. Erbalunga je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Veškeré služby jsou k dispozici v místě, za vidění stojí každoroční divadelní festival, který se v Erbalunga koná počátkem července. Rybářská obec leží v krásné krajině, která přímo láká k procházkám. Můžete se zde věnovat pěší a horské turistice.

Také můžete pořádat četné túry na horském kole, protože se zde nachází mnoho stezek vhodných pro tyto výlety. Velice oblíbené jsou také procházky podél moře. Erbalunga je ideálním výchozím bodem pro objevování korsického mysu a krásné krajiny.

Tipy na výlety
Na sever od Erbalungy leží poloostrov Cap Corse. Během jednoho dne si jej můžete objet kolem dokola se zastávkami na poklidných plážích nebo v rybářských přístavech. Oklika vás může zavést do vesnic Macinaggio a Rogliano (více ve vnitrozemí) a k hradu San Colombano. Podél západního pobřeží vede často velmi strmá silnice po okraji srázu, ale senzační výhled je dostatečnou kompenzací.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie