Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ghisonaccia

Ghisonaccia

Známé letovisko Ghisonaccia se nachází na východním pobřeží ostrova Korsika, který patří pod Francii. Ghisonaccia najdete asi 70 km od Bastia a 120 km od Ajaccio. Ghisonaccia je zajímavým místem pro milovníky vodních a jiných sportů.

Písečná pláž a krásné moře lákají k vykoupání. V létě mohou návštěvníci využít sportovní přístav, potápění, plachtění (je tu i škola plachtění), vodní lyžování, kánoe či rybaření. Návštěvníci mohou využít také půjčovnu člunů.

V Ghisonaccia mohou návštěvníci vyzkoušet i některé neobvyklé sportovní aktivity. Nezapomenutelným zážitkem se sportovním nadšencům jistě stane první let padákem, rogalové létání či plavení na katamaránu. Za vidění stojí rybník Urbinu a les Pinia.

Ghisonaccia se hodí pro aktivní rodinnou dovolenou. Veškeré služby jsou k dispozici v místě. Je zde diskotéka a kino, konají se tu folklórní večery a večerní zábavy. V Ghisonaccia je půjčovna kol a horských kol. V okolí Ghisonaccia vede mnoho turistických cest, cyklistických cest a stezek pro túry na horském kole. Jsou tu vhodné podmínky pro horskou turistiku.

Kdysi neproniknutelné horské průsmyky jsou dnes už přístupné a nabízejí jedinečné možnosti k výletům - ať už autem, pěšky, na kole či na koni. Existuje jen málo míst na světě, která by nabízela více možností aktivního odpočinku než Korsika.

Tipy na výlety
Tři různé turistické trasy souhrnně nazývány jako Da Mare a Mare (od moře k moři) jsou stezky vedoucí z východního pobřeží přes hory ve středu ostrova na západní pobřeží Korsiky. Nejsevernější trasa začíná v Sernano, pokračuje přes Corte údolím řeky Tavignano k přehradní nádrži Calaluccia v soutěsce Scala di Santa Regina a odtud pokračuje přes Albertacce, Col de Vergio a Evisa do Cargese, kde končí na pláži stejně jako Tra Mare a Monti.

Druhá trasa začíná poblíž Ghisonaccia na východním pobřeží, vede přes Zicavo a končí na pláži mezi městy Ajaccio a Porticcio. Třetí, nejjižnější trasa začíná v městě Porto-Vecchio a vede přes pohoří Bavella, vesnicemi Zonza, Quenza, přes oblast Alta Rocca do zálivu Valinco, kde končí u města Propriano. Všechny tři pochody jsou rozděleny na 6 – 7 etap a k jejich absolvování nepotřebujete vysokohorské vybavení.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie