Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Boulou

Le Boulou

Le Boulou je klidná vesnice, termální lázně a lázně pro léčbu dýchacích cest. Lázně se nacházejí na jihu Francie, v regionu Languedoc – Roussillion a leží v nadmořské výšce 80 m. Le Boulou je situováno asi 20 km od moře, 8 km od Le Perthus, 18 km od Argeles-sur-Mer a 36 km od Canet-Plage.

Le Boulou nabízí veškeré služby v místě. V období července a srpna je návštěvníkům k dispozici bazén. Jsou zde k dispozici obchody, potraviny, restaurace a kasino. V Le Boulou se můžete věnovat tenisu, petance, rajtování a rybaření. Le Boulou je vhodným místem pro dovolenou zejména pro ty, kteří mají rádi turistiku a cesty na horském kole.

Pod languedockým sluncem od Camargue po pobřeží Vermeille vyrostla velká centra thalassoterapie. Terapeutické vlastnosti mořské vody, řas a mořského bahny spojené s lékařskými zkušenostmi přináší konkrétní odpověď na civilizační nemoci, jako jsou alergie nebo stres. Prvotřídní centra vybavená nejen bazény s mořskou vodou, vířivkami a masážními sprchami poskytují efektivní kúry a péči.

Tipy na výlety
Pouhé 2 km od Le Boulou je jezero St Jean de Corts a asi 20 km od obce se nachází pláž. V okolí Le Boulou vede řada turistických cest a stezek pro túry na horském kole.

Perpignan je ekonomická a kulturní metropole Roussillonu. Památky věhlasné katalánské minulosti, tradice a nesčetné krásy tohoto města ohlašují nedaleké Španělsko. Při návštěvě města určitě nevynechejte prohlídku Paláce mallorských králů (13. století), katedrály sv. Jana s reliéfem v katalánském barokním stylu, měšťanských domů a křížovou chodbu s hřbitovem Campo Santo z 14. století.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie