Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ste Marie Plage

Ste Marie Plage

Letovisko Ste Marie Plage se nachází v regionu Languedoc - Roussillion. Vesnice i letovisko leží přímo u moře ve vzdálenosti pouhých 13 km od Perpignanu – ekonomické a kulturní metropole Roussillonu. Ste Marie Plage je vhodné pro rodinnou rekreaci.

Návštěvníci Ste Marie Plage zajisté ocení písečnou pláž. Sportovní nadšenci se zde mohou věnovat hraní golfu na hřišti s 18 jamkami, minigolfu nebo rajtování. V obci jsou k dispozici veškeré služby včetně obchodů s potravinami, boutique, pošty, restaurací a barů. Ste Marie Plage nabízí také různé kulturně - společenské aktivity, jako jsou folklórní večery zábavy apod.

Tipy na výlety
Stará města jako Séte, Agde nebo Perpignan byla v sedmdesátých letech rozšířena na rekreační centra a byla k nim zřízena početná, moderní rekreační sídliště. Všechna tvoří společně širokou nabídku zábavních a sportovních možností. Nejznámějším územím Languedoc je Camargue, chráněné přírodní území s volně žijícími koňmi. Ve vnitrozemí jsou početné pozoruhodné staré osady.

Perpignan se rozprostírá v srdci zemědělské nížiny pouhých 11 km od mořského pobřeží. Památky věhlasné katalánské minulosti a tradice tohoto města ohlašují nedaleké Španělsko. Co určitě při návštěvě tohoto města nevynechat je Palác mallorských králů (13. století), katedrála sv. Jana s reliéfem v katalánském barokním stylu, měšťanské domy a křížovou chodbu s hřbitovem Campo Santo z 14. století.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie