Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Jean du Gard

St Jean du Gard

Město St Jean du Gard se nachází v regionu Languedoc - Roussillion. Toto malé město leží na břehu řeky a je malým vláčkem spojené s Cevennen. St Jean du Gard je vzdálené 27 km od Ales, 60 km od Nimes a 70 km od Montpellier. St Jean du Gard nabízí návštěvníkům muzeum a pamětihodnosti. V St Jean du Gard jsou k dispozici veškeré služby v místě včetně kina.

Městečko leží na známé silnici Corniche des Cévennes. Silnice vede po okraji soutěsky Gorges du Tarn a je z ní nádherný výhled. Původně byla vybudována Ludvíkem XIV. při pronásledování Camisardů, místních protestantských rebelů, kteří počátkem 18. století tvrdě bojovali za svou náboženskou nezávislost. V St.-Jean-du Gard je zajímavé muzeum věnované zdejšímu životu – Musée des Vallées Cévenoles.

V okolí St Jean du Gard je mnoho zajímavých míst, která stojí za návštěvu a také široká nabídka různých sportovních aktivit. Skvělým cílem výletů je například bambusová zahrada v Anduze (14 km od St Jean du Gard). V Anduze je také možnost hrát tenis či minigolf a věnovat se rajtování.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie