Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Jean du Gard

St Jean du Gard

Město St Jean du Gard se nachází v regionu Languedoc - Roussillion. Toto malé město leží na břehu řeky a je malým vláčkem spojené s Cevennen. St Jean du Gard je vzdálené 27 km od Ales, 60 km od Nimes a 70 km od Montpellier. St Jean du Gard nabízí návštěvníkům muzeum a pamětihodnosti. V St Jean du Gard jsou k dispozici veškeré služby v místě včetně kina.

Městečko leží na známé silnici Corniche des Cévennes. Silnice vede po okraji soutěsky Gorges du Tarn a je z ní nádherný výhled. Původně byla vybudována Ludvíkem XIV. při pronásledování Camisardů, místních protestantských rebelů, kteří počátkem 18. století tvrdě bojovali za svou náboženskou nezávislost. V St.-Jean-du Gard je zajímavé muzeum věnované zdejšímu životu – Musée des Vallées Cévenoles.

V okolí St Jean du Gard je mnoho zajímavých míst, která stojí za návštěvu a také široká nabídka různých sportovních aktivit. Skvělým cílem výletů je například bambusová zahrada v Anduze (14 km od St Jean du Gard). V Anduze je také možnost hrát tenis či minigolf a věnovat se rajtování.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie