Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Vigan

Le Vigan

Městečko Le Vigan se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Le Vigan leží na úpatí Cevennen. Malé město Le Vigan leží 80 km od Nîmes, 60 km od Milau, 17 km od Ganges, 35 km od Mont Aigual. Le Vigan má ideální polohu pro exkurze do okolí, je skvělým místem pro milovníky turistiky. Le Vigan nabízí také možnost sjíždění řeky.

V Le Vigan jsou k dispozici veškeré služby v místě. Je zde muzeum a kino. V létě je Le Vigan vhodné zejména pro výlety do krásného okolí, ale také zde můžete provozovat tenis či rajtování. Řeka Hérault nabízí výborné podmínky pro kánoe a kajak.

Tipy na výlety
Pohoří Les Cevennes se nachází severozápadně od univerzitního přímořského města Montpellier. Pohoří charakterizuje divoká příroda s nepřeberným množstvím zajímavých výletů a čistých kamenitých řek, ve kterých se lze koupat. Kraj je zaplaven vinicemi rodící víno, které patří k nejlepším na světě.

Pohoří Les Cevennes a jeho okolí patřilo v historii starověku ke Galii, která byla osídlena mimo jiné i pohanskými Kelty. Po nich přišli Římané v čele s Gaiem Juliem Caesarem a po nich zase germánští Frankové, kteří dali jméno celé Francii. Setkáte se zde s mnoha zajímavými místy, kamennými menhiry, unikátními přírodními scenériemi a protestantskými kostely, které jsou pozůstatkem středověkého hnutí protestantů.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie