Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Connaux

Connaux

Connaux je malá vesnice ležící na jiho-východě Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Vesnice se nachází 20 km od Orange, 30 km od Avignon, 40 km od Nîmes a od letiště je vzdálena 58 km. Connaux je vhodným místem pro dovolenou těch, kteří mají rádi klidnou přírodu a pěší výlety.

V Connaux jsou k dispozici veškeré služby v místě. V létě se návštěvníci mohou věnovat kánoím a kajaku v Collias (26 km od Connaux). Connaux je skvělým výchozím bodem pro prohlídky Languedoc a Provence.

Tip na výlet
Město Orange stojí za to navštívit pro jeho obdivuhodný římský odkaz. Zdejší vítězný oblouk a divadlo patří mezi nejskvostnější římské monumenty na světě. Orange ležící v údolí řeky Rhône na bývalé římské cestě via Agrippa bylo, a stále je branou mezi severem a jihem.

Na severovýchod od Orange je Vaison-la-Romaine, okouzlující město s úctyhodnou historií. Archeologické vykopávky zde odhalily části římského města, které se pyšnilo bazilikou, lázněmi a divadlem s místy k sezení vytesanými do skály.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie