Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Connaux

Connaux

Connaux je malá vesnice ležící na jiho-východě Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Vesnice se nachází 20 km od Orange, 30 km od Avignon, 40 km od Nîmes a od letiště je vzdálena 58 km. Connaux je vhodným místem pro dovolenou těch, kteří mají rádi klidnou přírodu a pěší výlety.

V Connaux jsou k dispozici veškeré služby v místě. V létě se návštěvníci mohou věnovat kánoím a kajaku v Collias (26 km od Connaux). Connaux je skvělým výchozím bodem pro prohlídky Languedoc a Provence.

Tip na výlet
Město Orange stojí za to navštívit pro jeho obdivuhodný římský odkaz. Zdejší vítězný oblouk a divadlo patří mezi nejskvostnější římské monumenty na světě. Orange ležící v údolí řeky Rhône na bývalé římské cestě via Agrippa bylo, a stále je branou mezi severem a jihem.

Na severovýchod od Orange je Vaison-la-Romaine, okouzlující město s úctyhodnou historií. Archeologické vykopávky zde odhalily části římského města, které se pyšnilo bazilikou, lázněmi a divadlem s místy k sezení vytesanými do skály.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie