Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lodeve

Lodeve

Město Lodeve leží v regionu Languedoc - Roussillion. Lodeve je malé město, které leží 70 km od moře a je vzdálené 58 km severo-západně od Montpellier a 59 km jiho-východně od Millau. Lodeve je známé díky krásné přírodě - kotlina, přírodní zátoky, jeskyně a archeologická stanoviště.

Lodeve je navštěvované zejména pro unikátní přírodní krásy a archeologická místa, které nabízí. Jsou zde k dispozici veškeré služby včetně kina a milovníci historie tu najdou množství pamětihodností. Lodeve nabízí možnost koupání v bazénu. Je vhodným místem pro pěší turistiku, horskou turistiku a výlety na horských kolech. Je zde i půjčovna horských kol. V Lodeve se můžete věnovat rybaření, plachtění či koupání v bazénu.

Tipy na výlety
Přibližně 7 km od Lodeve je jezero Salagou, které nabízí možnost přírodního koupání a vodní sporty. Languedocké pobřeží nabízí mnoho písečných pláží a moderních a tradičních přímořských letovisek s bohatou nabídkou ubytování a nejrůznějších zábavních aktivit.

Západně se nalézá tradiční vinařské město Béziers, které se zapsalo do hisotrie hrůznou epizodou z katarského období – vojenskou operací zvanou Sac de Béziers.

Montpellier je nejen hlavní město Languedoc-Roussillonu, ale také jeho ekonomickou, univerzitní a kulturní křižovatkou. Toto město, založené v 10. století, dnes patří k nejrušnějším a nejrychleji se rozrůstajícím městům v jižní Francii. Zdejší starobylá lékařská fakulta a univerzita stále přitahují množství studentů

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie