Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint Cyprien

Saint Cyprien

Několik kilometrů od španělských hranic, nedaleko Perpignanu a majestátních Pyrenejí, na břehu tyrkysového moře najdete menší rekreační středisko Saint Cyprien. Letovisko je situováno v jiho-východním cípu Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Saint Cyprien leží přímo u moře a nabízí veškeré kulturní, sportovní i rekreační zázemí. Kromě moře je zde možnost koupání i v krytém bazénu.

Toto dobře vybavené letovisko je vyhledáváno zejména rodinami a sportovními nadšenci, neboť může nabídnout široké spektrum využití volného času (golfové hřiště, minigolf, sportovní komplex se 23 tenisovými kurty a 4 sály na squash). Písečné pláže lákají k procházkám a k provozování vodních sportů (plachtění, vodní lyže apod.) nebo rybaření. Dětem se určitě bude líbit návštěva vodního parku.

Kombinace hor a moře uspokojí i nejnáročnější cestovatele – výlety do Pyrenejí po dobře značených turistických cestách, na kole, autem, „výlety pod mořskou hladinu“, vyjížďky na moře či do Španělska. Směsice venkovské a přímořské atmosféry určitě přispěje k pohodovému odpočinku na dovolené.

Tipy na výlety
Languedoc-Roussillon se rozprostírá na území táhnoucím se od španělských hranic až po deltu Rhony. Turisty určitě nadchnou jeho dlouhé písečné pláže i divoké laguny, které se staly domovem plameňáků. Téměř 300 slunečných dnů v roce přitahuje návštěvníky ze všech koutů světa, kteří obdivují krásy přírody, historické památky a starobylá města i malebné vesničky, jakými jsou Montpellier, Nimmes, Carcassone, most „pont du Gard“. Za krásou přírody se vypravte do přírodního parku Haut Languedoc a Cévennes, kde jsou výborné podmínky pro pěší turistiku.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie