Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ribaute

Ribaute

Ribaute je malá vesnice nacházející se v regionu Languedoc - Roussillion, na jiho-východě Francie. Vesnička Ribaute s 229 obyvateli se nachází 39 km západně od Narbonne, 47 km jiho-východně od Carcassone, 15 km jiho-západně od Lézignan-Corbieres. K Ribaute je ideální dopravní spojení díky dálnici Narbonne-Carcassonne.

Ribaute je ideálním místem pro dovolenou těch, kteří mají rádi pěší turistiku a cykloturistiku, jelikož v jejím bezprostředním okolí se nachází mnoho turistických stezek a cest pro túry na horském kole. Přímo v místě je k dispozici půjčovna horských kol. Pobyt v Ribaute uvítají určitě milovníci rybaření.

Tipy na výlety
Ribaute je vhodným místem pro výlety například do Carcassonne a Narbonne.

Carcassonne
Město vzniklo před více než 2 tisíci lety a jehož současný půdorys byl vytvořen v 13. století, se řadí k nejúžasnějším památkám dochovaným z období středověku. V současné době se řadí na Seznam světového dědictví UNESCO. Nejmohutnější opevnění v Evropě zvané “Cité” tvoří dva prstence hradeb, přičemž na vnějším naleznete 14 věsží a na vnitřním 24. Nejcennějšími klenoty těchto hradeb jsou brána Porte Narbonnaise a hrad Château Comtal, v jehož útrobách se ukrývá muzeum opevnění. V Cité na návštěvníci čekají krásné starobylé domy a hlavně bazilika St. Nazaire, někdejší katedrála oplývající sochami a mozaikovými okny.

Narbonne
Někdejší metropole narbonnské Galie a následně sídlo vizigótských králů a arcibiskupské město odhaluje svým návštěvníkům nefalšovanou podobu středomořského městečka, vinařského centra a dopravní křižovatky. Místní muzea ukrývají vzácné kousky, zejména římské malby. K příjemným vycházkám lákají stinné bulváry, kanál nebo břehy řeky Robine.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie