Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Seignalens

Seignalens

Vesnice Seignalens se nachází v regionu Languedoc - Roussillion. Malá vesnice leží asi 15 km východně od Mirepoix, 50 km severo-východně od Foix a 55 km od letiště Carcassonne. Seignalens je vhodným místem zejména pro ty, kteří rádi jezdí na horském kole a milují pěší turistiku.

Seignalens nabízí půjčování horských kol. V Seignalens se bude líbit také milovníkům rybaření. V okolí Seignalens vede množství turistických cest. Přibližně 15 km od Seignalens se nachází jezero Bombel.

Languedoc-Roussillon je směsicí středomořských kultur a civilizací, v níž se podepsaly římské, arabské a keltské vlivy. Jak dokazují zdejší historická města a prastaré vesnice, tento region je typický také svým silným sepjetím s tradicemi a zvyky, které místní obyvatelé s láskou dodržují. Montpellier, Nîmes, Carcassone, Narbonne, Béziers, Perpignan podobně jako Uzés, Beaucaire či Elne. Mnoho přímořských měst tohoto regionu staví na odiv bohaté kulturní a historické dědictví.

K oblíbeným turistickým zastávkám Languedoc-Roussillonu se na úpatí pohoří Montagne Noire řadí starobylé město Carcassonne. Jistě jeho návštěvu uvítají a rádi se nechají unést historií i milovníci prázdnin u moře pobývající v Gruissanu nebo Fleury d´Aude, přímořských letoviscích v blízkosti Narbonnu.

Carcassonne vzniklo před více než 2 tisíci lety a v současné době se řadí k nejúžasnějším pomátkám dochovaným z období středověku a je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. Jeho současný půdorys byl vytvořen v 13. století. Nejmohutnější opevnění v Evropě zvané „Cité“ tvoří dva prstence hradeb. Nejcennějšími klenoty těchto hradeb je brána Porte Narbonnaise a hrad Château Comtal, (v jehož útrobách se ukrývá muzeum opevnění).

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie